O produktu
Přidat firmu
Administrace
Podpora
O nás
Položek : 0
 


Stažení knihoven a projektů pro TurboFLOORPLAN - Dům & Interier & Zahrada


Stažení projektu Vám bude umožněno po vyplnění následujícího formuláře:

Stahovací formulář :

Email:

Mám zájem být informován(a) o novinkách, akcích

Popis instalace:

  1. Stáhněte si databázi prvků KRONOSPAN.
  2. Spusťte instalaci, která automaticky zavede databázi textur do TurboFLOORPLANu.
  3. Spusťte program TurboFLOORPLAN.
  4. Otevřete si nový výkres a načtěte si nový katalog prvků KRONOSPAN „Soubor/Katalogy/Otevřít katalog“.
  5. Databázi textur KRONOSPAN otevřete následovně: zvolte „Soubor/Katalogy/Správce katalogu/Knihovny/Materiály“.
  6. Textury můžete přiřazovat k prvkům pomocí „Materiálového štětce“.
  7. V případě problémů s instalací nás kontaktujte na turbofloorplan@spinar.cz

Bližší popis katalogu s texturami společnosti KRONOSPAN:

Katalog textur KRONOSPAN obsahuje pouze ukázku komplexní nabídky laminovaných dřevotřískových desek. Bližší informace ohledně komplexní nabídky knihovních prvků naleznete na http://www.kronospan.cz/.

 Návody a videa: 

Více o katalogu textur KRONOSPAN

Společnost KRONOSPAN je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva v Evropě. KRONOSPAN v současnosti vyrábí dřevotřískové desky, které dále zpracovává na laminované dřevotřískové desky a pracovní desky. Vlastní produktová řada je rozšířena o výrobky na bázi dřeva, například dřevovláknité desky MDF, HDF, dýhované dřevotřískové desky a další materiály nejen pro výrobce nábytku.

Navrhněte si svůj interiér s texturami KRONOSPAN!

V programu TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada můžete nyní navrhovat s texturami výrobce velkoplošných materiálů společnosti KRONOSPAN. Knihovna materiálů zahrnuje širokou nabídku dřevěných a dalších dekorů.

Materiály KRONOSPAN nabízí během navrhování širokou škálu použití. Materiály KRONOSPAN můžete použít na různé části libovolného nábytku, podlahy a další dřevěné povrchy.

Níže si ukážeme použití materiálů KRONOSPAN v obývacím pokoji, ložnici a přiřazení materiálů k jednotlivým částem nábytku.

1. Přiřazení materiálů pomocí Materiálového štětce

Po vytvoření půdorysu domu nebo místnosti a rozmístění nábytku si vytvořte požadovaný pohled na navrhovaný interiér („3D pohledy kamery/Umístit novou kameru“). Ve 3D pohledu kamery klikněte na ikonu „Materiálový štětec“ v levé části jakékoliv horní lišty. V knihovně materiálů naleznete v prvních třech skupinách dřevodekory a unidekory KRONOSPAN. Vyberte materiál a klikáním myší ho přiřaďte k příslušným povrchům.

 

 

2. Přiřazení materiálů k jednotlivým částem nábytku

V případě, že budete potřebovat přiřadit různé materiály k jednotlivým částem nábytku, použijeme vlastnosti příslušného prvku. Vlastnosti zobrazíte buď dvojitým kliknutím na vybraný prvek, nebo vybráním prvku, kliknutím pravým tlačítkem a zvolením „Vlastnosti“. Ve vlastnostech prvku klikněte na záložku „Vzhled“. Nyní můžete k jednotlivým komponentům přiřadit různé materiály.

 

 

PC Architekt - 24 hodin pro Vás

Partneři projektu :