O produktu
Přidat firmu
Administrace
Podpora
O nás
Položek : 0
 


Stažení knihoven a projektů pro TurboFLOORPLAN - Dům & Interier & Zahrada


Stažení projektu Vám bude umožněno po vyplnění následujícího formuláře:

Stahovací formulář :

Email:

Potvrzením vyplněného formuláře prohlašujete, že jste legálním uživatelem demoverze nebo plné verze programu TurboFLOORPLAN.
Mám zájem být informován(a) o novinkách, akcích

Popis instalace:

  1. stáhněte si výkresové soubory a rozpakujte je

  2. nyní můžete jednotlivé soubory otevřít v programu TurboFLOORPLAN (Soubor/Otevřít..)

  3. v případě problémů s instalací nás kontaktujte na info@spinar.cz

Bližší popis projektu domu firmy RD Rýmařov : 

Dřevostavby zpracované v programech

TurboCAD s nadstavbou DAEX a TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada


Společnost RD Rýmařov nabízí na našem trhu výstavbu rodinných domů se zaměřením na dřevostavby. Na těchto stránkách Vám představujeme projekt vzorové dvoupodlažní dřevostavby, kterou firma RD Rýmařov postavila za investiční podpory z programů regionálního rozvoje fondů EU (více na www.rdrymarov.cz). Pro prezentaci projektu pro profesionály i laiky je na těchto stránkách ve formátech pro programy TurboCAD/DAEX a TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada projekt k dispozici.

 

vizualizace z TurboCADu vizualizace z TurboCADu


animace z TurboCADu a Animation LAB

Pro studenty, odbornou veřejnost a laiky bude zajímaví nahlédnout přímo do projektové dokumentace této dřevostavby. Pokud návštěvník tohoto webu bude chtít projít výkresovou dokumentaci ve 2D v klasickém CADu, tak doporučujeme si stáhnout :

  1. TurboFLOORPLAN - formulář pro stažení demoverze zde

  2. Výkresové soubory projektu dvoupodlažní dřevostavby pro TurboFLOORPLAN – sobory ke stažení po vyplnění formuláře

  3. Ukázka animace v TurboCADu (AnimationLAB) zde a TurboFLOOPLANu zde

V programu TurboCAD můžete navrhovat stavby ve 2D a 3D prostoru včetně špičkové vizualizace, s nadstavbou Animation LAB můžete tvořit animace a s nadstavbou DAEX jednodušeji editovat prvky dřevěných konstrukci včetně generování výpisů materiálu. Tento systém je určen pro přesné kreslení projektové dokumentace a detailů.

 

půdorys 1NP řez
půdorys 2NP pohledy

Zejména pro developery, laiky, ale i studenty a odbornou veřejnost je určen jednoduše ovladatelný, ale silný návrhář domu program TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada. V tomto produktu jste schopni jednoduše editovat celou stavbu ve 2D a 3D prostoru (změnit dispozici, barevné řešení, okolí domu včetně terénu, vytvořit vizualizace a animaci včetně okótování výkresu do úrovně projektu pro stavební povolení, vygenerovat odhad ceny se spotřebou materiálu a dřevěných prvků). Silné nástroje programu TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada Vám pomohou rychle a přehledně vytvořit popis místností s jejich plochou, výpis oken a dveří. Ověřte si na vzorovém výkresu toho projektu kvality programu TurboFLOORPLAN.

 

Ukázka vizualizace z programu TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada

Ukázka animace zde

 

PC Architekt - 24 hodin pro Vás

Partneři projektu :