O produktu
Přidat firmu
Administrace
Podpora
O nás
Položek : 0
 

Vážení zákazníci,

          vítejte na stránkách projektu Virtuálního domu, který je podporován stránkou www.navrhnidum.cz. Zde si můžete stáhnout a následně nainstalovat program TurboFLOORPLAN Dům & Interiér & Zahrada (15 dní zdarma) pro návrh celého domu s okolním terénem a zahradou. Stránka www.e-symboly.cz  Vám umožní rozšířit databázi knihovních prvků 3D symbolů a textur pro Vaše navrhování.

Každá společnost využívá různým způsobem grafické systémy, digitální prezentace svých výrobků a designu pro co nejrychlejší a nejpřesnější představu směrem ke svým klientům. Projekt
Virtuální dům nabízí pro laiky i odborníky jednoduchý editor na vytváření celého domu i zahrady
a zároveň nabízí širokou nabídku knihovních symbolů a textur materiálů od konkrétních výrobců a dodavatelů, kterou pro Vás neustále rozšiřujeme. Pro grafický návrhář TurboFLOORPLAN je možné využívat široké inteligentní databáze prvků vlastního programu a navíc lze využívat prvků ve formátech DXF, 3DS, SKP a textur ve formátech BMP, JPG, TGA přímo od konkrétních dodavatelů, kteří mají na našich nebo na svých stránkách nabídku svých výrobků ve výše uvedených formátech.
 
Pro koho je projekt Virtuální dům určen:
1)       Pro laiky, kteří si sami chtějí navrhnout svůj interiér, zahradu nebo celý dům. Svůj vlastní prvotní návrh si můžou prohlédnout se svými blízkými, přáteli, odborníky a dále jej upravovat.
2)       Pro odborníky (stavební a bytové architekty, projektanty, designery interiérů, zahradní architekty, developery…), kteří chtějí jednoduchým a rychlým způsobem nabídnout klientovi prvotní návrh a chtějí využít přehledné knihovní databáze prvků na našem internetu nebo přímo od svých obchodních partnerů .
3)       Pro uživatele TurboCADu a dalších konkurenčních CAD systémů, kteří hledají 3D symboly a textury/materiály pro své návrhy.
4)       Pro společnosti, které mají zájem propagovat své digitální knihovní prvky a materiály:
a.       na svých stránkách (přesměrováním vyhledávání z našeho portálu na vaše stránky a zařazením do skupiny pro jednodušší vyhledávání)
b.       zařazením v nabídce symbolů a materiálů přímo na portálu www.e-symboly.cz
c.       v nabídce symbolů a materiálů přímo v programu TurboFLOORPLAN, kde každý použitý prvek obsahuje kontakt na dodavatele nebo výrobce včetně přesměrování na jeho internetové stránky
         Základní podmínky pro registraci firem na našem portálu naleznete zde .
 
Naše společnost ŠPINAR - software s.r.o. se od svého vzniku v roce 1991 zabývá dodávkami grafických programů pro architekty, stavaře, interiérová studia, nábytkáře, strojaře a řadu dalších technických oborů. Dnes význam praktického využití grafických technologií není nutné zdůrazňovat. Věříme, že projekt Virtuálního domu pomůže při navrhování domu, interiéru, terénních úprav a zahrad laikům i odborníkům a budete se rádi na náš portál vracet.
 
Za tým společnosti ŠPINAR - software s.r.o. se na spolupráci s Vámi těší Ing. Milan Špinar

 

 


Rozšiřující knihovní symboly a materiály od dodavatelů z České a Slovenské republiky

přihlásit se

STAVEBNÍ


symboly a materiály

INTERIÉROVÉ


symboly a materiály

ZAHRADNÍ


symboly a materiály

PROJEKTY


INTERIÉROVÉ symboly a materiály  stránka: 1 z 2  >|  >>|
SKUPINA 
FIRMA STAHUJ KNIHOVNY a PROJEKTY

 stránka: 1 z 2  >|  >>|

PC Architekt - 24 hodin pro Vás

Partneři projektu :